Kajtek - niezwykły chłopiec z tajemniczą chorobą

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 261 osób
10 386,10 zł (100%)
Zbiórka na cel
Terapia komórkami macierzystymi - 5 podań

Kajetan Sosiński, 4 lata

Malmö

Polimikrogyria - zbyt pofałdowana kora mózgowa powodująca uszkodzenie mózgu

Rozpoczęcie: 17 Sierpnia 2018
Zakończenie: 19 Października 2018

Zobacz wszystkie zbiórki

Rezultat zbiórki

Kochani! Nasz synek jest po drugim podaniu komórek macierzystych. Mamy ogromną nadzieję, że stan zdrowia Kajtusia się poprawi. Na korytarzach szpitala spotykamy wielu rodziców i każdy z nich ma ogromną nadzieję na poprawę zdrowia swojego dziecka i ta nadzieja nie opuszcza i nas. 

Wydaje się, że Kajtuś po drugim dotychczasowych podaniach bardziej koncentruje się na wykonywanych czynnościach, jest bardziej samodzielny, jego zdolności manualne  również znacznie się poprawiły.   

Po przeprowadzeniu wielu rozmów z lekarzami i innymi rodzicami wiemy, że poprawa może być widoczna po kolejnych podaniach. Teraz przygotowujemy się do trzeciego podania komórek i wyjazdu do szpitala w Lublinie. 

Po powrocie ze szpitala 21 marca czeka nas operacja nóżki synka, planowana operacja miała odbyć się 14 lutego, lecz termin został zmieniony ze względu na infekcję i przeziębienie, które Kajtuś w tamtym czasie przechodził. 

W kolejnym etapie czeka jeszcze wydłużanie koniczyny. 

Po tych dotychczasowych podaniach komórek macierzystych zauważyliśmy, że Kajtuś częściej sięga po książeczki, puzzle i klocki, próbuje wycinać i malować farbami. Nie wiemy, czy to wynika z przeprowadzonej terapii, czy z racji jego rozwoju i wieku, ale mimo to pokładam wielką nadzieję, że terapia komórkami naprawdę mu pomoże! 

Jesteśmy optymistycznie nastawieni na lepsze jutro, tym bardziej przy wsparciu tak wielu dobrych ludzi, którzy zaangażowali się  zbiórkę pieniędzy na leczenie Kajtka. 

Anna — mama Kajetana 

Pomogli

Ładuję...

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 261 osób
10 386,10 zł (100%)

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Ukryj tę wiadomość