

Pomóż mi zawalczyć o sprawność!
Cel zbiórki: Turnus rehabilitacyjny, badania genetyczne
Przekaż mi 1,5% podatku
Przekaż mi 1,5% podatku
Cel zbiórki: Turnus rehabilitacyjny, badania genetyczne
Aktualizacje
Rezultat zbiórki
Serce rośnie, gdy widzi się takie liczby: 183 anioły, które miały możliwość i chęć wsparcia naszej zbiórki, 452 udostępnienia poleciało w świat i 100% na naszej zbiórce!
To dzięki Wam udało się zebrać całą kwotę! Te liczby sprawiły, że Piotruś już w czerwcu będzie mógł pojechać na turnus rehabilitacyjny. Dzięki takim turnusom nasz synek ma szansę, aby postawić swój pierwszy samodzielny krok! Piotruś dzięki różnorodnej terapii robi ogromne postępy. Nasze motto na przyszłość to „diagnoza to nie wyrok”!
W przypadku naszego maluszka zrobimy wszystko, aby był jak najbardziej samodzielny. Do poznania pełnej diagnozy brakuje nam jeszcze badań z mikromacierzy, jak tylko będziemy mieli wyniki, podzielimy się z Wami tą wiadomością. Trzymajcie kciuki, aby wynik był korzystny dla maluszka! Dziękujemy wszystkim za słowa wsparcia za rozmowy, za słowa otuchy, to dla mnie jako mamy ogromne wsparcie, wiedzieć, że nie jesteśmy z tym sami, że Wy jesteście naszymi aniołami.
Przed nami wiele lat ciężkiej rehabilitacji, ale już dziś dziękujemy z całego serca, że dołożyłeś swoją cegiełkę do budowania lepszego świata małego Piotrusia!
Rodzice Piotrusia

Opis zbiórki
Tylko pół roku — tyle trwało moje szczęście, pewność, że synek jest zdrowym chłopcem. To wtedy, spadła na mnie informacja, która wywróciła moje życie, życie Piotrusia — padaczka. Koszmarna choroba, która niszczy główkę mojego maleństwa. Każdego dnia staram się robić, co w mojej mocy, by ataki nie zniszczyły jego dzieciństwa, jednak to nie zawsze jest możliwe. Na drodze do sprawności stoją pieniądze, ale nie tylko... W maju otrzymałam wiadomość, że synek ma delecje 15q11.2. Konieczne są też dalsze badania genetyczne, a to wszystko kosztuje. Proszę, pomóż mi zawalczyć o dobrą przyszłość Piotrusia!