Samochód pilnie potrzebny!

Fundacja Be A Hero

Samochód pilnie potrzebny!

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0216721
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

dla chłopaków z Ukrainy

Zgłaszający zbiórkę: Fundacja Be A Hero
Fundacja Be A Hero
Rozpoczęcie: 3 Sierpnia 2022

Opis zbiórki

 „Bo ludzi dobrej woli jest więcej...”

Od rozpoczęcia rosyjskiej inwazji na Ukrainę, doświadczyliśmy wielokrotnie, iż solidarność z pokrzywdzonymi połączyła tysiące serc. W tym czasie spotkaliśmy wiele fantastycznych osób, zarówno Polaków jak i Ukraińców. Razem bowiem mamy jeden cel – zrobić wszystko, by zminimalizować skutki wojennej zawieruchy. Przekroczyć kolejne granice Dobra, które dodają sił i nadzieję na zakończenie piekła stworzonego przez rosyjskich okupantów.

Fundacja Be A Hero

Tak jak wiemy, Ukrainie pomaga na miejscu wiele osób z całego świata. Wśród nich jest Issac, były żołnierz amerykańskiej piechoty morskiej. Niestety, po wielu ciężkich miesiącach zmasowanego ostrzału ze strony Rosji, znaczna część możliwości transportu w postaci samochodów zostało zniszczone. Dla tego też wystartowaliśmy zbiórkę na samochodu dla drużyny Issaca.

Fundacja Be A Hero

Potrzebują bardzo pilnie nowego auta, by móc swobodnie przewozić ludzi, sprzęt i dostawy pomocy humanitarnej na front jak i z frontu. Każda wpłata pomoże zrealizować ten cel i może uratować wiele ludzkich żyć.  

Fundacja Be A Hero odpowiada za:

● zebranie pieniędzy i zakup samochodu (używany bus typu VW T4),

● przegląd mechaniczny po zakupie (wymiana niezbędnych elementów eksploatacyjnych - oleje, płyny, klocki hamulcowe itp.),

● organizację i transport do Lwowa – tam przekazanie auta,

● kwestie administracyjno-prawne (dokumenty rejestracyjne, ubezpieczeniowe, umowa darowizny), Chcemy jak najszybciej zebrać potrzebne środki, kupić odpowiednie auto i przekazać je Saszy, który przyjedzie do Lwowa z kolejną grupą osób uciekających z Czernihowa.

Jeśli środki pozwolą, samochód wyposażymy w to, czego potrzeba najbardziej:

● środki opatrunkowe i leki,

● noktowizory (do poszukiwań ludzi w odgruzowywanych, ciemnych pomieszczeniach),

● latarki, baterie,

● śpiwory,

● spodnie Rip-Stop.

Już dziś dziękuję za waszą Dobroć! Efekt zbiórki oczywiście udokumentujemy.  Dziękuję za każdy gest solidarności z mieszkańcami Ukrainy! Wszelkiego Dobra!

Prezes fundacji MARTA MAŁECKA z ekipą 

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0216721
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki