Serduszko, które nie ma siły bić

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 1 879 osób
18 492 zł (100,16%)
Zbiórka na cel
Ratująca życie operacja serca w Niemczech (I i II etap leczenia)

Nadia Filipczak, 2 lata

Morawica, świętokrzyskie

Wrodzona wada serca: HLHS

Rozpoczęcie: 10 Sierpnia 2017
Zakończenie: 4 Września 2017

Zobacz wszystkie zbiórki

Nadia jest już po operacji!

Takie wiadomości sprawiają, że dzień staje się lepszy:

"Wczoraj rano (18.10.2017) odbyła się zaplanowana operacja, którą przeprowadził prof. Malec ze swoim zespołem. Wszystko przebiegło zgodnie z planem. Nadia wróciła na intensywną terapię bez respiratora, samodzielnie oddycha, saturacje są wyższe i ma się dobrze. Teraz zbieramy siły!

Z całego serca dziękujemy za okazaną nam pomoc!

Aleksandra, mama Nadii"


Nadia Filipczak

4 września 2017:

Kochani, takie sytuacja sprawiają, że łzy wzruszenia same napływają do oczu. Decyzją rodziny Kamili Ślązak, naszej Podopiecznej, która dzielnie walczyła z chorobą (https://www.siepomaga.pl/kamila-slazak) oraz Zarządu Fundacji Siepomaga pozostałe środki, które udało się zgromadzić dzięki Wam, zostały przekazane dla Nadii. W sumie mamy blisko 150 tysięcy złotych - cenę, za którą kupimy szansę na życie dla tej małej dziewczynki!

Ogromna suma darowizny pozwoliła zakończyć zbiórkę przed czasem. Dzięki Waszemu wsparciu oraz pomocy od rodziny Kamili możemy zakończyć zbiórkę na 100%! 

Mama Nadii nie kryje wzruszenia. Jej córeczka będzie uratowana! Teraz już czekamy tylko na wieści Munster, gdzie odbędzie się operacja naprawy skomplikowanej wady serca (połączenie I i II etapu). Wierzymy, że wszystko pójdzie zgodnie z planem, a serduszko zostanie naprawione, by mogło bić z całych sił długie lata!

Dziękujemy raz jeszcze, z całego serca!

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 1 879 osób
18 492 zł (100,16%)