Potwierdzenie darowizny na zbiórkę
50 zł
❤️❤️❤️❤️ wszystko będzie dobrze Małgosiu 😍😍😍 życzę ci i rodzicom miłych świąt i najlepszego.powodzenia 😘😘💪💪💪 bądź silna księżniczko,❤️❤️❤️❤️
Sebastian Wrzosponad 2 lata temu
Pokaż tę darowiznę znajomym
Twoja pomoc wciąż jest potrzebna!Ta zbiórka jest już zakończona. Zobacz inne osoby, które potrzebują Twojej pomocy.Wesprzyj
