Potwierdzenie darowizny na zbiórkę
50 zł
Życzę dużo sił oraz zdrowia !!! Mam chłopczyka z autyzmem, każda sytuacja jest oczywiście inna, ale rozumiem Panią i jestem z Wami !!! Pozdrawiam serdecznie
Ania Kasia Baginskaponad 4 lata temu
Pokaż tę darowiznę znajomym
Twoja pomoc wciąż jest potrzebna!Ta zbiórka jest już zakończona. Zobacz inne osoby, które potrzebują Twojej pomocy.Wesprzyj
