Potwierdzenie darowizny na zbiórkę
50 zł
Bardzo Wam rodzicom współczuję, Nie wyobrażam sobie co musicie przechodzić. Natanku trzymaj się. Wszystko będzie dobrze. Juz niedługo. Trzymam kciuki za CiebieBarbara Kaimponad 9 lat temu
Pokaż tę darowiznę znajomym
Twoja pomoc wciąż jest potrzebna!Ta zbiórka jest już zakończona. Zobacz inne osoby, które potrzebują Twojej pomocy.Wesprzyj
