Twoje ustawienia przeglądarki są nietypowe i niektóre funkcje strony mogą działać nieprawidłowo.
Zalecamy sprawdzenie ustawień i włączenie plików cookie.
Od wielu lat leczę się na astmę. Choroba najbardziej dała o sobie znać pięć lat temu. Poczułam się tak źle, że trafiłam na OIOM. Wiele dni byłam nieprzytomna. Oddychała za mnie maszyna. Lekarzom udało się mnie uratować, ale po długich miesiącach leżenia, wyszłam ze szpitala jeszcze słabsza. Jeszc...