Potwierdzenie darowizny na zbiórkę
10 zł
Prośba o pozdrowienie mojej koleżanki, pielęgniarki, Wiktorii, fanki kanału zero jak i ja :) Vamos Polska! Powodzenia Ignaś ❤️Antek z Gdyniponad 11 miesięcy temu
Pokaż tę darowiznę znajomym
Twoja pomoc wciąż jest potrzebna!Ta zbiórka jest już zakończona. Zobacz inne osoby, które potrzebują Twojej pomocy.Wesprzyj
