Potwierdzenie darowizny na zbiórkę
515,50 zł
Będzie dobrze ☺️
Zbiórka na Oddziale Gastroenterologii Szpital im. Andrzeja Śniadeckiego w Białymstokuponad 3 lata temu
Pokaż tę darowiznę znajomym
Twoja pomoc wciąż jest potrzebna!Ta zbiórka jest już zakończona. Zobacz inne osoby, które potrzebują Twojej pomocy.Wesprzyj
