Potwierdzenie darowizny na zbiórkę
200 zł
Już niedługo, już niedługo... Wkrótce Wasze Słoneczko będzie chodzić. Ona będzie zdrowa.! Trzeba w to wierzyć i zaufać Panu. Ja w to WIERZĘ.....Agnieszka W.ponad 7 lat temu
Pokaż tę darowiznę znajomym
Twoja pomoc wciąż jest potrzebna!Ta zbiórka jest już zakończona. Zobacz inne osoby, które potrzebują Twojej pomocy.Wesprzyj
