Potwierdzenie darowizny na zbiórkę
20 zł
Napisałeś do Primesoft Sp. z o.o. Pracuję tu jako handlowiec. Sam mam syna 4 letniego i jesteś dla mnie wielkim WOJOWNIKIEM.Jarosław Nowakponad 2 lata temu
Pokaż tę darowiznę znajomym
Twoja pomoc wciąż jest potrzebna!Ta zbiórka jest już zakończona. Możesz wesprzeć aktualną zbiórkę.Wesprzyj
