Twoje ustawienia przeglądarki są nietypowe i niektóre funkcje strony mogą działać nieprawidłowo.
Zalecamy sprawdzenie ustawień i włączenie plików cookie.
Cukrzyca to nie wyrok śmierci, ale komplikacje, które z niej wynikają mogą doprowadzić do poważnych konsekwencji, niszczących życie na zawsze… Na cukrzycę cierpię od 11 lat. Życie w cieniu choroby wiele mnie nauczyło. Dyscyplina, ciągłe bycie pod kontrolą, nie znam już innego sposobu codziennego ...