Potwierdzenie darowizny na zbiórkę
100 zł
Od Olka i Julka i ich taty Adama w ramach koncertu "Charytatywka" zorganizowanego w Łodzi przez Kapelusznika z Ogniem i innych artystów. Zdrówka Brunonku !!!
Adam Szewcponad 2 lata temu
Pokaż tę darowiznę znajomym
Twoja pomoc wciąż jest potrzebna!Ta zbiórka jest już zakończona. Zobacz inne osoby, które potrzebują Twojej pomocy.Wesprzyj
