Potwierdzenie darowizny na zbiórkę
5 zł
Wszystkiego dobrego i duuzo zdrówka dla Ciebie i Fasolki <3Klaudia Kołeckaponad 8 lat temu
Pokaż tę darowiznę znajomym
Twoja pomoc wciąż jest potrzebna!Ta zbiórka jest już zakończona. Możesz wesprzeć aktualną zbiórkę.Wesprzyj
