Renta Siepomaga i Refundacja - nowe sposoby korzystania ze środków 1%

Fundacja Siepomaga proponuje wszystkim Podopiecznym nowe możliwości wykorzystania środków zebranych w ramach 1%. Renta Siepomaga to nawet 1600 zł comiesięcznego wsparcia dla osób w trudnej sytuacji materialnej. To konkretna pomoc, która w wielu przypadkach może odmienić koszmar trudu codziennego życia, dając Potrzebującym więcej nadziei i oddechu. Refundacje Siepomaga to możliwość zwrotu poniesionych kosztów lub sfinansowania bieżących wydatków np. na leki, rehabilitację, czy koszty leczenia.  Co ważne, Fundacja Siepomaga nie pobiera żadnej prowizji za prowadzenie subkonta 1%, co oznacza, że gromadząc 1% z Siepomaga wszyscy Potrzebujący mogą wykorzystać całą kwotę przekazaną im przez darczyńców w ramach 1%. 

Jedyne takie miejsce.

Fundacja Siepomaga jest organizacją pożytku publicznego, która od wielu lat udziela wsparcia Podopiecznym w trudnej sytuacji życiowej lub zdrowotnej. Prowadzona przez fundację strona internetowa Siepomaga.pl jest największą polską platformą crowdfundingową, która tysiącom osób umożliwiła i wciąż umożliwia bezpieczne zbiórki środków na sfinansowanie kosztów leczenia.  Każdy Potrzebujący przystępujący do akcji 1% razem z Siepomaga  ma więc szansę zwrócić na swój los uwagę Pomagaczy Siepomaga - niesamowitej wielkiej internetowej społeczność tysięcy ludzi o dobrych sercach, którzy już nieraz udowodnili swoją MOC niesienia pomocy. Dla wszystkich Potrzebujących, którzy zdecydują się zbierać 1% pod szyldem Siepomaga przygotowywane są specjalne materiały promocyjne, które pomagają przyciągać uwagę darczyńców.  Potrzebujący mogą skorzystać m.in. z bezpłatnych drukowanych plakatów i ulotek, banerów i wielu innych form promocji przygotowanych bezpłatnie przez zespół Fundacji Siepomaga.

Kto może dołączyć do akcji 1%?

Udział w Akcji 1% mogą wziąć udział wszyscy Potrzebujący, którzy przejdą prostą weryfikację w trakcie rejestracji. To proces, który gwarantuje bezpieczeństwo i wiarygodność zbiórki 1% organizowanej razem z Siepomaga. Dzięki weryfikacji, wszyscy darczyńcy będą mieli pewność, że wpłacone przez nich środki trafią na rachunek 1% konkretnej wybranej przez nich osoby, a Potrzebujący będą min. mogli na bieżąco obserwować wartość zebranych środków.

Jak rozpocząć zbiórkę 1% z Fundacją Siepomaga?


Zacznij zbierać 1% z Fundacją Siepomaga  już teraz! 

1. Zarejestruj się pod tym linkiem: https://www.siepomaga.pl/rejestracja-potrzebujacego/nowy 

2. Promuj cel szczegółowy korzystając z gotowych materiałów promocyjnych 

3. Otrzymaj pomoc i korzystaj z funduszy zebranych w ramach 1%


Wszystkie szczegółowe informacje dotyczące Akcji 1% znajdują się w regulaminie pomocy społecznej, który udostępniamy do pobrania na stronie: https://www.siepomaga.pl/zbieraj-jeden-procent  Na tej samej stronie znajdziesz również najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi. 

Zmiana 1% na 1,5% podatku 

W czerwcu 2022 roku rząd przyjął poprawkę dotyczącą zmiany 1% na 1,5% podatku dla OPP. W związku z tym w 2023 roku wypełniając PIT, masz możliwość przekazać aż 1,5% podatku wybranej Organizacji Pożytku Publicznego lub ich Podopiecznym.

Więcej informacji dla Podopiecznych dotyczącym zmiany z 1% na 1,5% zamieściliśmy w tym artykule.

W materiale wykorzystano fot. Pixabay / Anemone123.