Porcja dobrych wieści - 09.11.2020

O tym, że pomaganie ma sens, przekonujemy się każdego dnia! Dziś chcemy podzielić się z Wami dobrymi wieściami, bo to Wasza pomoc sprawia, że na Siepomaga.pl dzieją się prawdziwe cuda. Szczególnie w tym trudnym czasie każda dobra wiadomość jest iskierką nadziei na przyszłość!

Największa MOC Pomagania to Wy, a to jest mail samych dobrych wieści!

 

22 października o godzinie 11:00 Livia pojechała na salę operacyjną. Był strach i łzy, jednak to wszystko przebiła radość! Niezwykły team lekarzy stworzył Livii nową nóżkę! To dzięki Wam ta mała dziewczynka dostała szansę na normalne życie, to dzięki Wam przejdzie to życie na swoich nóżkach!

Zobacz

 

25 września Kajtek przeszedł skomplikowaną operację serca, która pozwoli mu żyć jak innym dzieciom. Profesorowi Carottiemu udało się dokonać pełnej korekty wady w jednym etapie! Ten cud zawdzięczamy wspaniałemu lekarzowi i WAM, bo bez Was nie mógłby się wydarzyć. Dziękujemy!

Zobacz

 

Mama Mikołaja: „Mikuś zakończył leczenie w Nowym Jorku! Za kilka lat zostanie uznany za medycznie zdrowego, wyleczonego chłopca. Z czasem zapomni o traumatycznych przeżyciach i będzie szczęśliwy. Dziękujemy Wam za to!"

Zobacz

 

01 października 2020 - tego dnia Mia otrzymała terapię genową! To, co wydawało się na początku tej drogi niemożliwe, dzięki tysiącom Darczyńców stało się faktem. Ta maleńka dziewczynka dostała szansę na zatrzymanie SMA! Niemożliwe nie istnieje - historia Mii jest na to dowodem!

Zobacz

 

Po tak dramatycznych przeżyciach podarowaliście Bartusiowi i jego rodzicom iskierkę nadziei! Oto podziękowania: „Dzięki Wam mamy jeszcze więcej siły, by walczyć o Bartusia i znów zacząć marzyć. Teraz chcemy żyć w miarę szczęśliwie... Dziękujemy!”

Zobacz

 

Klaudia, która w walce ze złośliwym nowotworem straciła część noska, dzięki Wam przejdzie operację jego rekonstrukcji! To dla niej szansa na normalnie dzieciństwo i życie, na zapomnienie o koszmarze nowotworu, o którym każdego dnia przypominało odbicie w lustrze. Jesteście wielcy!

Zobacz

 

Dzięki Wam 8 października Zosia rozpoczęła leczenie u doktora Abramsona w Nowym Jorku! Po pierwszym etapie leczenia wszystkie guzy się zmniejszyły. To najlepsze, co mogliśmy usłyszeć! Leczenie trwa – kolejna wizyta zaplanowana jest na grudzień. Trzymajcie kciuki za Zosię!

Zobacz

Dziękujemy!