Potrzebujesz pomocy? Zyskaj nawet 1900 zł miesięcznie!

Nawet do 1900 zł miesięcznie możesz otrzymać na swoje konto, ze środków zebranych na subkoncie 1% w ramach pomocy społecznej. Poznaj Comiesięczne Wsparcie Siepomaga.

Przeczytaj artykuł i dowiedz się więcej o tej formie wsparcia, z której mogą skorzystać Podopieczni Fundacji zbierający 1%.

Co to jest Comiesięczne Wsparcie Siepomaga?

Comiesięczne Wsparcie Siepomaga to jeden ze sposobów na wydatkowanie środków z 1% w ramach pomocy społecznej. W ramach niego do każdego 10 dnia miesiąca otrzymasz 1900 zł na swoje konto bankowe.

Kwotę możesz wykorzystać na wydatki związane ze swoimi potrzebami codziennymi np. paliwo, taxi, noclegi, czynsz itp. Zobacz przykłady kosztów, które możesz pokryć z Comiesięcznego Wsparcia Siepomaga.

Aby korzystać z tych środków, nie musisz przedstawiać faktur ani rachunków. Wystarczy, że raz złożysz wniosek, a środki będą co miesiąc na Twoim koncie — aż do wyczerpania puli.

W Fundacji Siepomaga możesz korzystać jednocześnie z różnych form wydatkowania środków z Twojego subkonta 1%: pomocy społecznej, refundacji faktur i ich opłacenia.

Wypełnienie wniosku o pomoc społeczną w ramach Comiesięcznego Wsparcia Siepomaga zajmuje jedynie kilka chwil i nie potrzebujesz do tego przedstawiać żadnych dokumentów!

W ciągu 2 dni roboczych rozpatrzymy wniosek, a odpowiedź prześlemy Ci na podany adres e-mail.

Złóż wniosek i skorzystaj z Comiesięcznego Wsparcia Siepomaga

Jak wnioskować o przyznanie Codziennego Wsparcia Siepomaga?

  1. Wejdź na swój Panel Potrzebującego
  2. Przejdź do zakładki “Twój 1%”
  3. Rozwiń “Możliwości wydatkowania środków z 1% podatku”
  4. Znajdź “Comiesięczne Wsparcie Siepomaga” i kliknij przycisk “Aktywuj Comiesięczne Wsparcie”
  5. Wypełnij wniosek i prześlij nam do weryfikacji.

Zazwyczaj już na następny dzień otrzymasz decyzję na swój adres e-mail.

Jeśli wniosek o Comiesięczne Wsparcie Siepomaga zostanie rozpatrzony pozytywnie, otrzymasz środki do 10 dnia kolejnego miesiąca.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o Comiesięcznym Wsparciu Siepomaga

W przypadku pytań - skontaktuj się z nami:

e-mail: opp@siepomaga.pl

tel: +48 61 278 78 17

Zmiana 1% na 1,5% podatku 

W czerwcu 2022 roku rząd przyjął poprawkę dotyczącą zmiany 1% na 1,5% podatku dla OPP. W związku z tym w 2023 roku wypełniając PIT, masz możliwość przekazać aż 1,5% podatku wybranej Organizacji Pożytku Publicznego lub ich Podopiecznym.

Więcej informacji dla Podopiecznych dotyczącym zmiany z 1% na 1,5% zamieściliśmy w tym artykule.