Fundacja Drobne Gesty

1 Stały Pomagacz
Ewa Helena
X zł miesięcznie
Wspieraj co miesiąc
Wesprzyj jednorazowo Załóż skarbonkę

typ Organizacja charytatywna

lokalizacja Zielona Góra, lubuskie

Dzięki ogromnemu wsparciu darczyńców, możemy zapewniać bezpłatną pomoc potrzebującym.

Możesz nas wspierać comiesieczną darowizną >WSPIERAJ REGURALNIE<

albo dokonać jenodrazowej wpłaty >POMAGAM<

Każdą wpłatę możesz odliczyć od podatku :)

Czy wiesz co czuje matka, gdy słyszy diagnozę stanowiącą wyrok dla jej dziecka?

Czy wiesz co czuje chory, gdy nie dają mu już szans na spędzenie kolejnych świąt z rodziną?

Tych uczuć nie da się opisać, ale wspólnie możemy odmienić los! Dzięki Waszemu wsparciu dzieją się cuda! Wspieramy Podopiecznych w oparciu o całkowity wolontariat. Marzeniem jest fundusz interwencyjny umożliwiający szybką pomoc.

Ratujemy życie i zdrowie, które wyceniono na kwoty niemożliwe do osiągnięcia przez Potrzebujących.  

Wiemy, że NIKT NIE MOŻE WALCZYĆ SAM! Dlatego wspólnie z chorym i jego rodziną przeżywamy smutek, a kiedy trzeba – pomagamy ubrać zbroję i razem walczymy z przeciwnościami losu!

TO WSZYSTKO JEST MOŻLIWE JEDYNIE DZIĘKI TOBIE!

DZIĘKUJEMY ZA TWOJE OGROMNE SERCE!

MISJA

Nasza historia zaczęła się dużo wcześniej niż sama Fundacja, a jej kształt jest efektem wielu przemyśleń i obserwacji potrzeb osób zmagających się z diagnozą choroby, czy osobistych doświadczeń życiowych. W naszej pracy dajemy „siebie” i to w dosłownym tego słowa znaczeniu. Wspólnie z chorym i jego rodziną przeżywamy smutek, a kiedy trzeba – pomagamy ubrać zbroję i razem walczymy z przeciwnościami losu.

Naszą misją jest pomoc potrzebującym. Naszym marzeniem jest stworzenie systemu wsparcia finansowego, społecznego i psychologicznego w szczególności dla osób niepełnosprawnych i ich rodzin. 


CO NAS WYRÓŻNIA?

JESTEŚMY BLISKO – rozumiemy potrzebę indywidualnego traktowania, staramy się dostrzegać realne problemy i wspólnie je rozwiązywać. Budujemy relacje oparte na zaufaniu i wzajemnym zrozumieniu.

WOLONTARIAT I OTWARTOŚĆ – działamy na zasadzie wolontariatu, nasza praca jest tym, co możemy przekazać innym potrzebującym, aby wesprzeć ich w chorobie. Nie pobieramy od podopiecznych opłat i prowizji. Jeśli chcesz razem z nami pomagać – serdecznie zapraszamy!

SYSTEMOWE PODEJŚCIE – wierzymy, że choroba nie musi być wyzwaniem dla jednej osoby, a wsparcie jakiego potrzebuje podopieczny powinno być kompleksowe.


O NAS

Jesteśmy zespołem, który połączyła wrażliwość na potrzeby drugiego człowieka. Przeszłyśmy przez doświadczenia, które nas umocniły i wiemy, że możemy wspólnie stawiać czoła nawet najtrudniejszym wyzwaniom. Fundację w działaniach na zewnątrz reprezentuje Zarząd, zaś nadzór pełni Rada Fundacji. 

Rzetelność naszych działań potwierdza nadzór sprawowany przez Ministra Rodziny i Polityki Społecznej, Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz Krajową Administrację Skarbową.

Skontaktuj się z nami poprzez forumlarz KLIK albo adres e-mail: fundacja@drobnegesty.pl  

Więcej o naszych działaniach na FB: Fundacja Drobne Gesty

1 Stały Pomagacz
Ewa Helena
X zł miesięcznie