Lokalizacja

 • Cała Polska
 • dolnośląskie
 • kujawsko-pomorskie
 • lubelskie
 • lubuskie
 • łódzkie
 • małopolskie
 • mazowieckie
 • opolskie
 • podkarpackie
 • podlaskie
 • pomorskie
 • śląskie
 • świętokrzyskie
 • warmińsko-mazurskie
 • wielkopolskie
 • zachodniopomorskie
Fundacja Daj Herbatę
Zobacz rezultat zbiórki
Fundacja Daj Herbatę

Ogrzej i nakarm potrzebujących zimą!

Kochani! Z całego serca dziękujemy Wam za dobroć i wsparcie naszej zbiórki na jedzenie w Lutym! Zbiórka zakończyła się pełnym sukcesem. Cztery poniedziałkowe wydawkizostały dzięki Wam zabezpieczone.My oczywiście nie przerywamy pomocy, działamy dalej i już zbieramy środki na miesiąc marzec. Robimy co możemy, by zapewnić ciepły posiłek wszystkim potrzebującym, a Wasza dotychczasowa pomoc pokazuje nam, że możemy naprawdę wiele! Niestety osób potrzebujących pomocy cały czas przybywa. W tej chwili nasza średnia to 450 osób w każdy poniedziałek, ale są poniedziałki, kiedy po pomoc przychodzi ponad 500 osób. I są one coraz częstsze więc też mamy obawę czy ta tendencja się nie utrzyma...

30 048,00 zł ( 112,97% )
Udało się!
Fundacja Nieskończone Możliwości
Zobacz rezultat zbiórki
Fundacja Nieskończone Możliwości

Aby Święta dla chorych dzieci i ich rodzin stały się niezwykłe!

Dzięki darczyńcom Siepomaga Fundacja Nieskończone Możliwości zrealizowała w ostatnich dniach wysyłkę paczek świąteczno-noworocznych Fundacji do rodzin z dzieckiem przewlekle chorym, dzieckiem z niepełnosprawnością, dzieckiem ze spektrum autyzmu, dzieckiem chorym na chorobę rzadką np. mukowiscydozę, EDS, zespół Kartagenera, dzieckiem chorym na chorobę rzadką w trakcie diagnozy lub dzieckiem chorym onkologicznie z chorym onkologicznie w rodzinie. W styczniu 2024 wsparcie przekazano do łącznie 56 rodzin z całej Polski. Finalnie na liście wysyłkowej akcji znajdowało się ponad 120 rodzin potrzebujących. Ze względu na ograniczone fundusze nie udało się pomóc wszystkim. Możliwość wsparcia dla tych 56 rodzin, czyli ponad 80 dzieci, to głównie zasługa darczyńców Fundacji i darczyńców Siepomaga. Dziękujemy za waszą pomoc i darowizny, które pozwoliły zrealizować to działanie. Wśród upominków dla dzieci w tej edycji naszej akcji znalazły się klocki LEGO, figurka POKEMON, samochód cysterna, kreatywna plastelina, pudełka na śniadanie, lunchboxy Świnka Peppa i Super Mario, inne gadżety z Psiego Patrolu, różnorodna odzież dla dzieci i młodzieży, poduszki dekoracyjne, kosmetyki, książki, komiksy, gry planszowe, gry logiczne, płyty CD i inne zabawki. Dominowały jednak karty podarunkowe do sieci. Kilku z obdarowanych podopiecznych Fundacji w szczególnej sytuacji otrzymała także oprócz tego dodatkową pomoc np. umożliwiającą zakup odzieży i żywności. Wśród obdarowanych w tym roku są zarówno podopieczni Fundacji, ale także inni potrzebujący w bardzo trudnej sytuacji życiowej. Obdarowani to dzieci chore przewlekle,  onkologicznie, dzieci z niepełnosprawnością np. z mózgowym porażeniem dziecięcym, epilepsją, dzieci zmagające się ze spektrum autyzmu, chorobami serca, chore na choroby rzadkie np. mukowiscydozę, pierwotną dyskinezę rzęsek, zespół Ehlersa-Danlosa oraz niepełnosprawne dzieci z rodzin z Ukrainy. Obdarowane rodziny zamieszkują całą Polskę m.in. Kraków, Małopolskę, Mazowsze, Warszawę, Śląsk, Dolny Śląsk, województwo podlaskie, lubelskie, podkarpackie, pomorskie, świętokrzyskie, opolskie, kujawsko-pomorskie, łódzkie, zachodniopomorskie, lubuskie, warmińsko-mazurskie i wielkopolskie. Tradycyjnie dziękujemy serdecznie darczyńcom Fundacji i darczyńcom Fundacji Siepomaga oraz wolontariuszom za pomoc w wysyłce. To dzięki Wam kolejny rok się udało! Od 2016 roku Fundacja Nieskończone Możliwości wysłała ponad 566 paczek świąteczno-noworocznych.

3 103 zł
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy
Zobacz rezultat zbiórki
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

32. Finał WOŚP 2024

32. Finał WOŚP był dla nas wszystkich niesamowity! 🌟 Pełen radości i emocji! 🎉Kolejny raz udowodniliście, że w Waszych słownikach nie ma miejsca na słowo "niemożliwe"! 💪Wasza hojność i bezinteresowność zdają się nie znać granic. 🤗 Dzięki Wam, nasza wspólna misja stała się czymś więcej niż tylko słowami. 🤝 Liczby, które dzisiaj chcemy Wam przedstawić: 7,018,629 zł na zbiórce WOŚP oraz 160,269 osób, które wsparły nas na http://siepomaga.pl/wosp! To nie tylko cyfry – to efekt Waszego zaangażowania, oddania i ogromnej solidarności! 🙌 Niech te liczby staną się inspiracją dla nas wszystkich do dalszego działania na rzecz tych, którzy potrzebują naszej pomocy. Wspólnie potrafimy zdziałać cuda, a wasza hojność jest tego najlepszym dowodem. 💚 Wielkie uznanie dla tych, którzy postanowili założyć skarbonki i wspierać naszą wspólną misję. Dzięki Waszym darowiznom, marzenia stają się rzeczywistością, a świat staje się lepszym miejscem dla wielu ludzi! 🙏🏻 ❤️

7 018 610 zł
Fundacja Motoryzacja Dzieciom
Zobacz rezultat zbiórki
Fundacja Motoryzacja Dzieciom

Pilna pomoc dla dzieci Ukrainy!

Dzięki ludziom ogromnych serc i przy pomocy zbiórki pomogliśmy wspólnie ponad 600 mamom z dziećmi z Ukrainy! 🇺🇦 Zbiórkę rozpoczęliśmy w maju 2022 roku.  Środki przeznaczyliśmy m.in. na:✔️ Organizacje konwojów z granicy Ukraińskiej, podczas których przewieźliśmy w bezpieczne miejsca ponad 600 mam z dziećmi.✔️ Obiady dla przewożonych osób na najbliższej stacji benzynowej oraz napoje i wszelkie niezbędne środki, które na dany moment były potrzebne.✔️ Łóżka i wyposażenie pokoi matek z dziećmi; kołderki, zabawki, ubrania dla dzieci i niezbędne środki czystości.✔️ Wsparcie informacyjne i prawne dla matek z Ukrainy w zakresie przysługujących im praw i świadczeń, a także zagrożeń w Polsce wynikających z intensywnych prób manipulowania uchodźcami przez oszustów.✔️ Wsparcie dla rodzin z niepełnosprawnymi dziećmi. Za zebrane środki pomogliśmy setkom matek z dziećmi!  Serdecznie dziękujemy za każde wparcie przekazane ze strony Darczyńców i Wolontariuszy!

17 339 zł
Fundacja Siepomaga
Zobacz rezultat zbiórki
Fundacja Siepomaga

Świąteczny nastrój i uśmiech dziecka — pomóż nam stworzyć magiczne oddziały onkologii dziecięcej

W tym sezonie świątecznym Fundacja Cancer Fighters wspólnie z portalem Siepomaga.pl osiągnęła niezwykły sukces w swojej misji niesienia radości i nadziei dzieciom przebywającym na oddziałach onkologii dziecięcej. W ramach wspólnej inicjatywy, oddziały w Szczecinie, Warszawie, Wrocławiu, Gdańsku i Olsztynie zostały przemienione w zachwycającą Krainę Mikołaja i Elfów, tworząc magiczną atmosferę świąt. Dzięki hojnym darowiznom udało się zebrać ponad 180 tysięcy złotych! Te środki zostały przeznaczone na zakup zabawek, które rozjaśniły dni ponad 300 naszych małych bohaterów, oferując im chwile szczęścia i zapomnienia w trudnym czasie leczenia. Pomoc, jaką nam podarowaliście, przeszła nasze oczekiwania, dlatego zdecydowaliśmy, że wszelkie środki ponad zaplanowany budżet przeznaczymy na wyposażenie świetlic w klinikach. Dzięki temu wszyscy podopieczni będą mogli korzystać z nowych, przyjaznych przestrzeni do zabawy i relaksu. To wyjątkowe przedsięwzięcie pokazało, jak wielką moc ma współpraca i solidarność społeczna. Dzięki zaangażowaniu i wsparciu licznych darczyńców udało się nie tylko zebrać znaczącą sumę pieniędzy, ale przede wszystkim sprawić, że świąteczny czas dla dzieci w szpitalach stał się jaśniejszy i pełen ciepła. 🎄🎁 Jesteśmy niezwykle wdzięczni każdemu, kto przyczynił się do tego sukcesu. Dziękujemy za pokazanie, że razem możemy sprawić, że świat staje się lepszy, szczególnie dla tych, którzy potrzebują naszego wsparcia najbardziej. WROCŁAW SZCZECIN GDAŃSK OLSZTYN WARSZAWA

180 867,00 zł ( 120,57% )
Udało się!
Fundacja Motoryzacja Dzieciom
Zobacz rezultat zbiórki
Fundacja Motoryzacja Dzieciom

Malujemy dziecięce pokoje w Domu Dziecka w Pęcherach!

We wrześniu 2023 roku, razem z ekipą wolontariuszy i przyjaciół przeprowadziliśmy akcje remontową w Domu Dziecka w Pęcherach. Za zgromadzone środki zakupiliśmy niezbędne materiały i zrobiliśmy rewolucje wizualną w domu tych niezwykłych dzieci. Odświeżyliśmy pokoje, łazienki, korytarze. Po akcji remontowej spędziliśmy miło czas z dziećmi i ich opiekunami przy grillu i lemoniadzie.  To wszystko udało się zrealizować dzięki Waszemu wsparciu, za które jesteśmy bardzo wdzięczni! 

3 615 zł
Fundacja Motoryzacja Dzieciom
Zobacz rezultat zbiórki
Fundacja Motoryzacja Dzieciom

Prąd i ciepło dla dzieci w Ukrainie

Kochani darczyńcy!  Bardzo dziękujemy za Wasze zaangażowanie! Dzięki Wam zakupiliśmy agregat prądotwórczy, który zawieźliśmy do Ukrainy i przekazaliśmy rodzinie z maluchami. Razem z agregatem pojechały także dziecięce  łóżeczka, ręczniki, niezbędne przybory kosmetyczne a także zabawki. Serdecznie dziękujemy za każde wsparcie naszych działań! 

2 195 zł
Fundacja DIGNUM
Zobacz rezultat zbiórki
Fundacja DIGNUM

Walka o godne życie Pani Teresy❗️

Kochani! Spełniło się wreszcie marzenie Pani Teresy! Nowa wyremontowana łazienka jest gotowa a Pani Teresa może nareszcie się umyć.Wcześniej wysoki brodzik w kabinie prysznicowej uniemożliwiał jej korzystanie z prysznica. Musiała myć się w misce :( To dzięki Wam Pani Teresa ma całkiem nową łazienkę.W ramach wsparcia dla Pani Teresy zapłaciliśmy również za dezynsekcję w jej mieszkaniu, kiedy miała bardzo poważny problem z insektami, dostarczaliśmy gotowe posiłki oraz wykupiliśmy leki na 3 miesiące. Nie zostawiliśmy Pani Teresy w okresie Świąt Bożego Narodzenia - otrzymała olbrzymią paczkę świąteczną i choinkę (starą niestety musiała wyrzucić po dezynsekcji). Na dalsze działania czeka wymiana wszystkich okien. Pani Teresa zdecydowała, że chciałaby aby wymiana była na wiosnę. Dlatego czekamy do pierwszych wiosennych dni i ruszamy z dalszą pomocą. Wciąż nie możemy przestać Wam dziękować za tyle cudownego wsparcia dla naszej podopiecznej! Wszystkiego dobrego!

32 000,00 zł ( 100,26% )
Udało się!
Polska Akcja Humanitarna
Zobacz rezultat zbiórki
Polska Akcja Humanitarna

SOS Maroko

Dzięki Waszej pomocy i zaangażowaniu mogliśmy wspierać osoby dotknięte skutkami trzęsienia ziemi w Maroku. Dziękujemy, że byliście z nami od samego początku! Do trzęsienia ziemi o sile 6,8 w skali Richtera doszło 8 września 2023 r. ok. 23:00. Ziemia najmocniej zatrzęsła się w zachodniej części kraju. Zginęło ponad 2900 osób, blisko 6000 zostało rannych. Wiele budynków uległo zniszczeniu lub uszkodzeniu, pozostawiając ludzi bez dachu nad głową. W obliczu nadchodzącej zimy zapewnienie im schronienia stało się kluczowym wyzwaniem dla organizacji, które zdecydowały się ruszyć z pomocą. Okolice Amizmiz, fot. PAH 2023 Tymczasowa przestrzeń do nauki, fot. PAH. 2023 PAH była na miejscu już w pierwszych dniach po katastrofie. Skupiliśmy się na działaniach w odizolowanych, małych miejscowościach położonych w górach Atlasu Wysokiego, ponieważ to tam potrzeby były największe. Co między innymi udało nam się zrobić dzięki Wam? Zobaczcie: ➡️ w miejscowości Tizfrite przekazaliśmy zestawy higieniczne oraz koce i posiłki dla ponad 100 rodzin,➡️ w miejscowości Falghous wyposażyliśmy tymczasowe miejsce do nauki. W skład wyposażenia weszły m.in. krzesła z pulpitami dla dzieci, pomoce naukowe, takie jak książki i gry, a także tablica, biurko dla nauczyciela oraz wykładzina do przykrycia desek podłogowych.  W szkole uczy się 60 dzieci.➡️ W miejscowościach mushikat ‘iznagen Douar Tawrit i Marigha Al Oulia 480 rodzin otrzymało zestawy zawierające produkty higieniczne i do utrzymania czystości oraz koce.➡️ Dostarczyliśmy 100 rodzinnych, dużych, nieprzemakalnych namiotów, które można ogrzewać bez ryzyka pożaru. Są odporne na deszcz i śnieg, spełniają także wyśrubowane standardy ONZ.➡️ Namioty zostaną wyposażone w piecyki, które pozwolą je ogrzać. Dystrybucja namiotów, fot. PAH 2023  Część naszych działań realizowaliśmy w partnerstwie z Action for Humanity. Początkowo wspierali nas również lokalni skauci, którzy byli kluczowi w pozyskiwaniu informacji o potrzebach. Na późniejszym etapie nawiązaliśmy także współpracę z High Atlas Foundation, aby zaplanować dystrybucję namiotów i piecyków. Wielkim zaangażowaniem wykazywali się jednak przede wszystkim mieszkańcy miejscowości dotkniętych skutkami katastrofy. Wskazywali oni rodziny wymagające najpilniejszego wsparcia, asystowali nam w dostarczaniu artykułów pierwszej potrzeby, występowali w roli tłumaczy. Ich pomoc była nieoceniona. Marigha Al Oulia, fot. PAH. 2023 Nasze działania były możliwe dzięki Waszemu wsparciu. Dziękujemy za Wasze zaangażowanie - prosimy o dalsze obserwowanie i wspieranie naszych dzialań. Historie ludzi, którzy musieli opuścić swoje domy, a także wiele innych materiałów na ten temat znajdziesz na naszej platformie DOM: www.pah.org.pl/dom. Zapraszamy!

144 117 zł

Obserwuj ważne zbiórki