Poważny wypadek taty niepełnosprawnej córeczki❗️POMOCY❗️

Krzysztof Jarema

Poważny wypadek taty niepełnosprawnej córeczki❗️POMOCY❗️

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0324418
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

Leczenie i rehabilitacja, turnus rehabilitacyjny

Organizator zbiórki: Fundacja Siepomaga
Krzysztof Jarema, 41 lat
Zator, małopolskie
Stan po upadku z wysokości w górach - liczne obrażenia twarzoczaszki i ciała, złamania kończyn, wstrząs mózgu
Rozpoczęcie: 16 Sierpnia 2023
Zakończenie: 17 Lutego 2024

Opis zbiórki

15 lipca 2023 miał być jednym z tych pięknych dni w roku. Ciepłe, sobotnie przedpołudnie miałam spędzić z dziećmi u ukochanej babci. Mój mąż Krzysztof w tym czasie przebywał w górach. Oprócz roweru i biegania to właśnie wędrówki górskie dają mu ogromną radość, są jego pasją. Ten piękny dzień niespodziewanie przerwał telefon i koszmarna wiadomość, że mój mąż miał wypadek.

Podczas tej wędrówki górskiej nieszczęśliwie wraz z mężem oderwał się wielki odłamek skalny. Krzysiek spadł kilkadziesiąt metrów, doznając poważnych obrażeń i rozległych urazów ciała w tym głowy, twarzy, nogi oraz ręki.

Krzysztof Jarema

Obrażenia były na tyle poważne, że został przetransportowany helikopterem do szpitala. Trwała walka o jego życie. Mąż przeszedł szereg operacji. Wprowadzony w stan śpiączki farmakologicznej został potem przewieziony do szpitala w Krakowie, gdzie odbyła się bardzo skomplikowana 6-godzinna operacja twarzoczaszki.

Obecnie Krzysztof przebywa na oddziale Ortopedii i Traumatologi. Przeszedł operację ręki, czeka na skomplikowaną operację nogi. Lekarze nie pozostawiają złudzeń, mąż będzie niepełnosprawny.

Krzysztof Jarema

Ze względu na uraz głowy, w tym płata czołowego, będzie wymagał nie tylko kosztownych rehabilitacji neurologicznych, ale i ortopedycznych. Do tego kosztownej odbudowy uzębienia, jeśli nie całej rekonstrukcji szczęki.

A to wciąż nie wszystko. Wiemy, że niezbędna będzie pomoc psychologa i zapewne dostęp do innych specjalistów, a sama walka o sprawność może być bardzo długa... Wszystko to wiąże się z ogromnymi kosztami. 

Krzysztof Jarema

Sama nie dam rady. Mąż był jedynym żywicielem rodziny, a ja zajmuję się na co dzień niepełnosprawną córeczką Michalinką, która również wymaga stałej opieki i ciągłej rehabilitacji. Nasza sytuacja jest na tyle ciężka, że również zbieramy środki, by pomóc Michalince. (tutaj link do zbiórki: https://www.siepomaga.pl/michalina-jarema)

Krzysztof Jarema

W domu na tatę czeka jeszcze ukochany syn Kuba, dla którego tata jest całym światem. Ja jako kochająca żona, a także matka niepełnosprawnej Michalinki, proszę, błagam Was kochani o pomoc. Muszę i zrobię wszystko, aby postawić ukochanego męża na nogi. Pokonam dla męża każdy szczyt. Ale, proszę, nie przechodź obojętnie i pomóż mi w tej walce.

Anna, żona

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0324418
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki