Synku, błagam cię – nie umieraj!

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 49 468 osób
1 270 188,13 zł (102,46%)
Zbiórka na cel
Leczenie w Kaliforni, Protonoterapia, ostatnia szansa na pokonanie nowotworu

Patryk Galia

Dobczyce, małopolskie

nowotwór mózgu, Glejak nerwu wzrokowego

Rozpoczęcie: 18 Stycznia 2017
Zakończenie: 9 Lutego 2017

Leczenie zostało zakończone, będzie żył – to najwspanialsza wiadomość, jaką usłyszeliśmy. Przed nami jeszcze wiele kontroli, jednak lekarze są dobrej myśli, że wszystko się udało – napisała mama Patryka

Patryk wygrał i dzięki Wam mógł uderzyć trzy razy w złoty dzwon na znak zwycięstwa!!!

Gdy pojawiła się diagnoza – glejak mózgu, wraz z nią przyszło wielkie zwątpienie i rozpacz. Potrzebny był ponad milion zł w krótkim czasie. Wtedy z pomocą przyszliście Wy, wspaniali Pomagacze. Pieniądze zebraliśmy w niespełna miesiąc, a teraz możemy powiedzieć oficjalnie. Zdążyliśmy i uratowaliśmy życie tego wspaniałego chłopca! Dziękujemy!

Wieści, które nadeszły do nas z USA, cieszą nas niesamowicie. Patryk po serii badań rozpoczął leczenie!


Pierwsza dobra wiadomość napłynęła do nas kilka dnie temu. Witajcie Kochani, już pierwszy tydzień w Oklahomie City za nami :)Patryk bez większych problemów przestawił się na czas amerykański i przyzwyczaja się do nowych warunków. Podczas wstępnych badań był bardzo dzielny i chętnie współpracował z lekarzami – napisała mama Patryka.

Teraz wiemy, że wszystko na dobrej drodze, że teraz jest ten czas na trzymanie kciuków za naszego dzielnego wojownika. Patryk rozpoczął już leczenie! Od wtorku zaczęły się naświetlania protonem. Jak na razie wszystko przebiega według planu. Dalej jest super odważnym pacjentem.Jesteśmy z Tobą bohaterze!

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 49 468 osób
1 270 188,13 zł (102,46%)