Wygrać walkę z białaczką

Zbiórka na cel: blinatumomab
Zbiórka zakończona
Łukasz Glinko
Verified Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparły 84 462 osoby
1 485 772,10 zł (101,63%)

Łukasz

ostra białaczka limfoblatyczna typu B, nawracająca.

Dziadkowice, podlaskie

Rozpoczęcie: 10 Listopada 2015
Zakończenie: 14 Lutego 2016

Rezultat zbiórki

03.08.2016 r

KOCHANI 
Chciałbym podzielić się z Wami wspaniałą wiadomością i wielką radością. Dzisiaj, 3 sierpnia opuściłem szpital i zakończyłem leczenie!!! Nadszedł długo oczekiwany dzień. Dzień zwycięstwa :))) 
Oł yeaaaaaa

Walkę z chorobą zacząłem w listopadzie 2012 roku i nigdy nie przypuszczałem, że potrwa tak długo. A jednak... Mimo to wiem, że tak miało być. Przeżyłem wiele bólu, cierpienia, smutku. Ale choroba dała mi też wiele miłości, radości, dobroci. Białaczka dała mi w kość, skopała porządnie tyłek i stała się nauczycielem życia. Wiele mnie nauczuła i dużo uświadomiła. I za to jestem wdzięczny. 
Bo co Cię nie zabije, to Cię wzmocni...

Pamiętajcie zawsze wierzcie i walczcie do końca! Nie poddawajcie się, nawet jeśli będzie beznadziejnie, okrutnie źle. 
Od dna łatwiej jest się odbić ;))


Dziękuję ogromnie Wam Kochani za okazaną pomoc, wasze dobre serca, słowa wsparcia, modlitwy. Niech Bóg ma Was i mnie w opiece ;)))

...nie chodzi o to, jak mocno bijesz. Chodzi o to, jak mocno możesz oberwać i ciągle przeć do przodu. Ile możesz znieść i ciągle przeć do przodu. Tak się zwycięża! -- Rocky

--------------------------

05.06.2016

Aktualizacja

Kochani! W grudniu przeszedłem pierwszy kurs przeciwciał. Czy przeciwciała bolą --> nie:) może jestem bardziej senny, ale to naprawdę pikuś. Przeciwciała mają na celu zniszczenie resztek, resztki choroby resztkowego :))) - a dokładnie komórek nowotworowych, które gdzieś się ukryły przed chemioterapia oraz przeszczepem. Co by nie było znowu nawrotu... :)

Następnie zawalczyłem z megachemią i dostałem nowe życie, czyli przeszczep szpiku (styczeń- marzec 2016 ). Nie było lekko ale z waszym wsparciem poszło o wiele lepiej, niż się obawiałem. Po przeszczepie przebywałem w domku, aby nabrać sił. Wróciłem do szpitala pod koniec kwietnia na kolejny, już 2 kurs przeciwciał. I  poszło znów dobrze, bez skutków ubocznych.

Czeka mnie jeszcze jeden kurs, który zaczynam pod koniec czerwca. 

Słuchajcie, a co najważniejsze dostałem wiadomości od lekarzy: JEST PAN W REMISJI!! Yeeeeahhhh!! Nie ma śladu po komórkach nowotworowych ;))) Przeciwciała, które otrzymałem dzięki WAM zadziałały rewelacyjnie. Żegnam się z białaczką raz  na zawsze!! Warto walczyć do samego końca!:)

----------------------------------

Dodzy Pomagacze!


Czekamy na podanie leku Łukaszowi. Wszyscy jesteśmy dobrej myśli i trzymamy kciuki. Póki co, na czas oczekiwania na pierwsze podanie i wyniki, filmik z podziękowaniami od Łukasza! Miłego oglądania.


 

W końcu! 3 grudnia 2015 roku Łukasz rozpoczął przyjmowanie przeciwciał. Wcześniej dopadł go Graft - choroba poprzeszczepowa. Organizm potrzebował kilku dni, żeby zmobilizować się do walki przed podłączeniem przeciwciał, na które tak szybko udało się zebrać pieniądze. Przez 28 dni Łukasz będzie otrzymywał lek - o wynikach poinformujemy, gdy już Łukasz będzie po badaniach.

Siedzicie? Leżycie? Trzymajcie się!:)

Wiadomość od Łukasza z 18 grudnia 2015 roku: Jestem po połowie przeciwciał - lekki ból głowy, nic więcej, pikuś!:) Lekarze postanowili zobaczyć: co tam się w szpiku dzieje. Może już zaczęły niszczyć chorobę resztkową? Leże sobie spokojnie, a tu Pani Doktor: Panie Łukaszu komórek nowotworowych BRAK!!!!
Ja: to znaczy, że nie mam choroby resztkowej?
Doktor: tak, jest czysto!! :)))

OMG!! OMG!! Żadna chemia, żaden przeszczep ich nie wybił, a przeciwciała TAK!!! :))

Jeszcze mnie czeka trochę drogi. Najprawdopodobniej w połowie stycznia mega chemia i przeszczep, ale podejde do tego z inną świadomością szpik jest czysty, nie ma komórek nowotworowych!! Bialaczko bój się - to twój koniec :))))

DZIĘ-KU-JĘ!!!!!

Verified Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparły 84 462 osoby
1 485 772,10 zł (101,63%)

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Ukryj tę wiadomość