Dajemy Tlen

Dajemy Tlen

typ Organizacja charytatywna

lokalizacja Wrocław, dolnośląskie

Fundacja Dajemy Tlen ma przed sobą wiele misji, bez dzielenia na główne i poboczne.

Misja, to misja. Potrzebna pomoc, to jesteśmy!!!

Fundacja została założona ze względu na trudne i smutne czasy, gdzie ludzie, zamiast się łączyć i wspierać, dzielą się i asymilują. Pora to zmienić!!!

Zachęcamy ludzi do współpracy, wzajemnego wspierania się w tych trudnych czasach, poprzez:

1.      Prowadzenie akcji informacyjnych i edukacyjnych dotyczących zdrowego stylu życia, profilaktyki prozdrowotnej i świadomego budowania odporności, która, jak wiemy, jest obecnie najważniejsza.

2.      Prowadzenie akcji propagujących zdrowe odżywianie, work-life balance, dobrostan psychiczny.

3.      Prowadzenie kampanii dotyczących czystego powietrza oraz profilaktyki antysmogowej.

Działania fundacji zakładają między innymi pomoc osobom poszkodowanym w wyniku pandemii koronawirusa SARS-Cov2 Uwzględniając wsparcie dla przedsiębiorców i umożliwienie im się przeorganizowania w prowadzeniu swojej działalności w trakcie lockdownu.

Aktualnie zajmuje się zbiórką funduszy na otwarcie gabinetów specjalistycznych, gdzie za pomocą odpowiedniego sprzętu do terapii tlenowej, odpowiednich specjalistów, badań i doboru suplementacji, osoby, które przeszły koronawirusa, grypę lub inne schorzenia wpływające na zmniejszenie wydolność organizmu i utrudniające proces regeneracji będą szybko i skutecznie wracać do pełni sił.

Docelowo tego typu gabinety mają powstać w każdym większym mieście, ale żeby tak się stało, potrzebne jest odpowiednie wsparcie finansowe, dlatego zachęcamy do wspierania fundacji w jej dalszych poczynaniach.

Bardzo ważnymi działaniami dla fundacji jest:

1.      Udzielanie pomocy i wsparcia osobom starszym, chorującym przewlekle i zagrożonymi chorobami przewlekłymi.

2.      Wspieranie i pomoc osobom niepełnosprawnym, żyjącym w ubóstwie, starszym, samotnym, wykluczonym społecznie.

3.      Wspieranie zachowań prozdrowotnych.

Wspomagajcie tych najbardziej potrzebujących, czy to przez różne fundacje, czy też, robiąc to osobiście. Anonimowo, czy też nie.

Dobro wraca.

My, jako fundacja prosimy Państwa tylko o tą symboliczną złotówkę, która „Samotnie” niestanowi wielkiej wartości, lecz pomnożona przez wiele pomocnych dłoni stanowi silny filar w pomocy tym najbardziej potrzebującym.

Nie bądź obojętny.