Fundacja DHL Dostrzegamy Innych Ludzi

Big 4cf3d618 0d2c 44f7 a87a 0ba72eeb68a3

Reprezentant Aneta Cegielka

E-mail aneta.cegielka@dhl.com

Telefon 0600406959

Lokalizacja Warszawa, mazowieckie

Celem Fundacji jest działanie na rzecz pomocy społecznej i charytatywnej, opieki zdrowotnej i promocji zdrowia. Promocji i organizacji wolontariatu. Edukacji ekologicznej i ochrony środowiska. Pomocy ofiarom katastrof, klęsk żywiołowych i wypadków. Promowanie i budowanie świadomości idei społecznej odpowiedzialności biznesu. 

Prosimy Was o wsparcie dla Dominika. 

Dominik jest kurierem. Jego rejon to okolica terminala DHL Parcel we Wrocławiu. 22.września jak co dzień wyjechał w trasę. Po niespełna kilkunastu minutach otrzymaliśmy przyszła wiadomość o jego wypadku. Jak się potem okazało, w momencie, gdy Dominik opuszczał parking jednego z klientów, samochód wyjeżdżający z drogi podporządkowanej, dodatkowo jadący pasem wyłączonym z ruchu, z dużą prędkością uderzył w pojazd Dominika. Jego kierowca drugiego auta, który nie odniósł w zderzeniu poważniejszych obrażeń, uciekł z miejsca wypadku.

Szczęśliwie w pobliżu przejeżdżał ambulans, jadący do innego zdarzenia. Ratownicy natychmiast udzielili Dominikowi pomocy, jednakże już wtedy zaczął on tracić czucie w nogach.  Po badaniu oględzinach stwierdzono roztrzaskane kręgi szyje wymagające natychmiastowej interwencji chirurga.

Po operacji Dominik przez kilka dni leżał w śpiączce, a po wybudzeniu – trzy tygodnie na Oddziale Intensywnej Terapii. Pod koniec października został przeniesiony do Ośrodka Opiekuńczo- Rehabilitacyjnego w Obornikach Śląskich. Jednak ze względu na trudności z oddychaniem niezbędne okazało się ponowne przeniesienie do placówki szpitalnej. Przez dwa miesiące pobytu w szpitalu Dominik odzyskał częściową władzę w rękach, natomiast niezmiennie nie ma czucia w nogach.

Już teraz wiadomo, że leczenie i rehabilitacja będą długie i bardzo kosztowne, mimo wszystko Dominik nie traci optymizmu. tego Dominik podchodzi do tego optymistycznie. W domu czeka na niego żona i sześcioletni synek, Staś – to daje Dominikowi największą siłę i motywację do walki o zdrowie.

Jeśli chcesz pomóc Dominikowi w zebraniu funduszy na dalsze kosztowne leczenie i rehabilitację, przekaż pieniądze ma konto Fundacji DHL Dostrzegamy Innych Ludzi.Za każdą pomoc serdecznie dziękujemy.

Wsparli

20 zł

Anonimowy Pomagacz

dla Dominika
30 zł

Anonimowa Pomagaczka

Thumb 11159494 10207208732118266 4233889876964043723 n
X zł

Kasia CC łódź

Dla Dominika
200 zł

Krzysztof Jach

Dla Dominika
10 zł

Anonimowy Pomagacz

Dla Dominika
100 zł

ak

dla Dominika, bardzo ceniłam sobie Pana pracę jako kurier i wierzę że z Pana entuzjazmem i optymizmem uda się uzyskać świetne wyniki rehabilitacji! pozdrawiam

Pokaż więcej

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Ukryj tę wiadomość