Fundacja Medycyny Prenatalnej im. Ernesta Wójcickiego

2 Stałych Pomagaczy
Kamila Kubik
50 zł miesięcznie
Wspieraj co miesiąc
Wesprzyj jednorazowo Załóż skarbonkę

typ Organizacja charytatywna

lokalizacja Warszawa, mazowieckie

Pomagamy osobom, które doświadczyły najtrudniejszych sytuacji w położnictwie jakie istnieją – poronienia, porodu martwego dziecka i porodu przedwczesnego.

Fundacja Medycyny Prenatalnej im. Ernesta Wójcickiego jest organizacją pozarządową, powołaną do życia w 2019 r. Pomagamy osobom, które doświadczyły najtrudniejszych sytuacji w położnictwie jakie istnieją – poronienia, porodu martwego dziecka i porodu przedwczesnego.

Dzięki Twojemu wsparciu codziennie możemy realizować pomoc w oparciu o hasło: Nie jesteś sama! Nie jesteś sam! Nie jesteście sami.

Twoja cegiełka i zaufanie, mają dla nas ogromne znaczenie, dodają nam wiatru w żagle i pomagają koncentrować się każdego dnia na realizacji naszych działań statutowych.

Jak Twoje zaangażowanie pomoże nam pomagać? 

Dzięki niemu nasi eksperci w Fundacji będą mogli udzielać bezpłatnego wsparcia psychologicznego i prawnego. Naszym podopiecznym zapewnimy również dostęp do specjalistycznych konsultacji diagnostycznych. W ramach pomocy specjalistycznej – Fundacja zaoferuje także wsparcie rodzicom wcześniaków w zakresie konsultacji diagnostycznych. Ponadto pomożesz nam realizować bardzo ważny cel naszych działań statutowych, którym jest podnoszenie jakości opieki prenatalnej w Polsce oraz prowadzenie działalności edukacyjnej w zakresie medycyny płodowej.

Razem możemy więcej!

Wpłaty

Ładuję...

2 Stałych Pomagaczy
Kamila Kubik
50 zł miesięcznie