Fundacja Razem Łatwiej

typ Organizacja charytatywna

lokalizacja Luboń, wielkopolskie

Idea powstania Fundacji sięga roku 2010.  Pierwsze zapisy i zebrania odbyły się w 2012 roku, natomiast rejestracja w kwietniu 2013 roku. Od tego czasu zespół Fundacji oraz wolontariusze realizują cele statutowe.

Fundacja powstała z myślą o osobach niepełnosprawnych. Razem ratujemy zdrowie i życie osób, które bez naszej pomocy nie mają szans na wyzdrowienie.

Fundacja Razem Łatwiej powstała z myślą o chorych dzieciach, które mają szanse na normalne, szczęśliwe życie, lecz nie zawsze mają warunki, by to osiągnąć. Każdy z nas doskonale wie, ze największą przeszkodą są finanse.

Dla każdego rodzica największym dramatem w życiu jest choroba dziecka, szczególnie ta, którą można wyleczyć lub ograniczyć jej rozwój, ale nie ma na to wystarczających środków finansowych. Myśl, że dziecku można pomóc, lecz nie stać nas na to sprawia, że rodzice często obwiniają siebie o chorobę dziecka, a psychiczny dyskomfort wpływa na funkcjonowanie rodziny. Dlatego właśnie powstała nasza Fundacja. Staramy się pomóc każdemu, kto do nas trafi i poprosi o pomoc. Nie pozostajemy obojętni na żadne prośby. Informacje otrzymywane od rodziców są weryfikowane, a następnie są rozpatrywane według ustalonych kryteriów. Pieniądze przeznaczane są na zabiegi, operacje, terapie i rehabilitacje. Razem ratujemy zdrowie i życie dzieci, które bez naszej pomocy nie mają szans na wyzdrowienie. To dzięki Państwa zaufaniu i hojności możemy wraz z rodzicami stawiać czoła chorobom ich dzieci. To dzięki Wam możemy dać im nadzieje, że ich trud i wiara nie pójdą na marne. Każdy dzień to zarówno dla nich jak i dla nas nowe wyzwanie. Rodzice walczą o zdrowie swoich dzieci, a my ich walkę wspieramy. Nie mamy magicznej różdżki, która by wyleczyła ich dzieci, ale dzięki Państwa dobroci mamy wiarę, nadzieje i pieniądze na ich leczenie. 

Wpłaty

Ładuję...