FundacjaHappySeven

FundacjaHappySeven

typ Organizacja charytatywna

lokalizacja Wrocław, dolnośląskie

Happy Seven to nowa Fundacja, która nie może pochwalić się dorobkiem i doświadczeniem zebranym przez pół wieku. W tych ciężkich czasach, kiedy tak wielu ludzi dotyka zło, nie możemy stać obojętnie i przyglądać się z boku.

Zjednoczyliśmy siły i ludzi, którzy na własne oczy zobaczyli, jak wiele jest do zrobienia. Kiedy światem wstrząsnęła informacją o napaści Rosji w Ukrainie, nikt z nas nie zastanawiał się, czy może pomóc. Po prostu to zrobił!  Atmosfera konfliktu w Ukrainie obnażyła wiele instytucji oraz ludzi odpowiedzialnych za działania kryzysowe. Dziś wiemy już, Tak samo jak każdy, kto ma uczucia, że na wojnę nie można się przygotować.

Każdy z Was odczuł lub odczuwa już dziś skutki konfliktu, jaki rozpętał Putin. 

Pomagać należy zawsze i wszędzie tam, gdzie pomoc jest potrzebna bez względu na czas i okoliczności. 

Jednak dziś przychodzi nam mierzyć się z czymś, o czym mogli opowiadać nam nasi dziadkowie, rodzice. 

Dlatego łącząc siłę ludzi, którzy mają uczucia, empatię, energię do działania i motywację powstała Fundacja Happy Seven. 

Aby ludzie nawet w trudnych czasach mogli mieć na kogo liczyć, a pomoc trafiała tam, gdzie jest najbardziej potrzebna. 

Nasze działanie w obecnej chwili skupiamy na pomocy ofiarom wojny w Ukrainie. Uchodźcom, dzieciom z domów dziecka, których nie oszczędzili napastnicy. Jednak nie zapominamy o tym, że pomocy potrzebują też inni niedotknięci bezpośrednio wojną. Domy dziecka, pogotowia opiekuńcze, czy dzieci z rodzin, gdzie nie wszystko jest oparte na Fundamencie szczęścia, lecz mierzą się na co dzień ze złem.

Naszą misją przewodnią jest człowiek jako jednostka, który żyjąc w ciekawych czasach, może doświadczyć szczęścia przez siedem dni w tygodniu bez względu na okoliczności.