Fundacja PRZYJACIELE

Fundacja PRZYJACIELE

Typ Organizacja charytatywna

Lokalizacja Warszawa, mazowieckie


Poszukujemy młodych i utalentowanych osób niepełnosprawnych rozwijając w nich i kształcąc ich zdolności muzyczne.

 

Edukujemy i uwrażliwiamy młodych ludzi na sprawy i problemy osób niepełnosprawnych.
 
Ustawicznie wspieramy podopiecznych i czuwamy nad ich rozwojem. Zapewniamy im wszelką pomoc i działania umożliwiające godne i satysfakcjonujące współuczestniczenie w życiu społecznym i kulturalnym.
 
Organizujemy i finansujemy warsztaty wokalno-muzyczne prowadzone przez najlepszych pedagogów, wokalistów i muzyków.
 
Nasi młodzi artyści doskonalą swoje umiejętności pod fachowym okiem specjalistów: Jolanty Banak, Danuty Błażejczyk, Agnieszki Wilczyńskiej, Elżbiety Zapendowskiej, Bogdana Hołowni, Zbigniewa Stelmasiaka, Janusza Szroma, Artura, Jerzego Zielińskiego, Artura Fredyka, w takich dziedzinach jak: technika i wyrazistość mowy, emisja głosu, dobór repertuaru, interpretacja utworu, praca z mikrofonem, ruch i prezentacja sceniczna.
 
Przygotowanie nowego repertuaru od początku do końca włącznie z profesjonalnymi nagraniami studyjnymi, prowadzi do zmiany obrazu niepełnosprawnego piosenkarza śpiewającego cudze przeboje, w pełnosprawnego artystę, który śpiewa specjalnie dla niego pisane, komponowane i aranżowane utwory.
 
Fundacja "Przyjaciele" jest jedyną w Polsce organizacją pozarządową kształcącą utalentowane wokalnie osoby z niepełnosprawnościami.

Pomogli

Ładuję...