NEVER GIVE UP Muszkieterowie Szpiku

3 Stałych Pomagaczy
Remi Remik
20 zł miesięcznie
Wspieraj co miesiąc
Wesprzyj jednorazowo Załóż skarbonkę

typ Organizacja charytatywna

lokalizacja Kraków, małopolskie

Razem zawalczmy o dziecięce życie! Działamy na rzecz ochrony i ratowania zdrowia i życia dzieci. Cele statutowe możemy realizować dzięki Waszym darowiznom. Wesprzyj nas w walce o lepsze jutro dzieciaków – i o to, żeby to jutro mogło nastąpić.

Zajmujemy się walką o środki na leczenie i ratowanie życia i zdrowia ciężko chorych dzieci. To niełatwe zadanie i każdy sukces okupiony jest ciężką pracą, jednak każde kolejne ocalone dziecko daje siłę i motywację do dalszego działania.

Finansujemy leczenie m.in. nierefundowane np. chemioterapie nowotworów, operacje, lekarstwa, przeszczepy komórek macierzystych, specjalistyczne leczenie różnymi metodami itd. Pomagamy w codziennym leczeniu wielu dzieci i osób – w kosztach jakie muszą ponosić na leki, opatrunki, sprzęt medyczny, badania, rehabilitacje – dzięki temu mogą pokonywać choroby.

- Zakładamy bezpłatne subkonta na pomoc dzieciom i osobom chorym. Finansuje wyjazdy dzieci na leczenie za granicę. Gdy w Polsce wyczerpią się możliwości leczenia w Polsce, terapia w Niemczech albo we Włoszech jest jedyną nadzieją na wyjście z choroby.

Nasi Podopieczni:

- Julek (2 latka) - Neuroblastoma IV stopnia

- Maja (8 latek) - Nowotór krwi - Białaczka 

- Kubuś (12 lat) - nowotwór Czaszkogardlak 

- Amelka (5 lat) - nowotwór oka siatkówczak

- Antoś (3 latka) - Hepatoblastoma PRETEXT II - nowotwór złośliwy wątroby

https://www.facebook.com/TVPSzczecin/videos/422697393165253

- Maja (4 latka) - nowotwór Neuroblastoma IV stopnia z przerzutami do szpiku kostnego

- Zuzia (4 latka) - nowotwór Gwiaździak włosowatokomórkowy

Walczymy o dzieci! Dlatego nie możemy pozwolić , aby dzieci nie miały dostępu do polskiej PROTONOTERAPII 

Nasz zespół tworzą Wolontariusze. Nie zatrudniamy osób, działamy w oparciu o pracę wolontariacką. Działamy na oddziałach onkologii w Krakowie, Szczecinie, Poznaniu i Gdańsku. Wśród osób, którym pomagamy są dzieci jak również osoby dorosłe.

Nasi Koordynatorzy pomagają w konsultacjach zagranicznych w Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych oraz Niemczech. Współpracujemy z Psychologami, Tłumaczem Sądowym oraz Adwokatem, który wrazie potrzeby pomaga naszym podopiecznym Pro-bono. 

_____________________________________________________

Specjalizujemy się w terapii śmiechem i zabawą, którą prowadzimy na oddziałach onkologii i hematologii dziecięcej, oraz oddziałach pediatrycznych szpitali w Gdańsku, Krakowie, Poznaniu, Szczecinie. Naszym głównym celem jest motywowanie dzieci do walki z chorobą i pokazanie im, że diagnoza to nie wyrok. Pozytywna energia ma ogromne znaczenie i od niej zależy bardzo dużo: jeśli pacjent uśmiecha się, łatwiej mu przychodzi WALKA. Wsparcie pozytywnie zmotywowanej rodziny ma również kolosalne znaczenie, dlatego my "wpadamy" na oddział z „uśmiechem” i jak zawsze poprzeszkadzamy oraz pohałasujemy, by rozwiać szpitalną nudę.

_____________________________________________________

Jesteśmy organozatorem Maratonów ZUMBA - RUBITON - TAŃCZYMY BY POMÓC!

Genialnych maratonów organizowanych w całej Polsce w wykonaniu niesamowitych Instruktorów z kraju i zagranicy! Ujrzenie ze sceny tylu wspaniałych uśmiechniętych, roztańczonych Zumbowiczów jest warte włożonej pracy! Atmosfera nie do pobrobienia i OGROMNE SERCA otwarte na pomaganie!  

Podarowane dobro procentuje. Przekaż darowiznę i skorzystaj z ulgi. Wpłacając na naszą zbiórkę prowadzoną na portalu Siepomaga.pl, każda wpłata to darowizna na cele pożytku publicznego. Dzięki temu przy rozliczeniu podatku możesz skorzystać z ulgi podatkowej, pomniejszając kwotę dochodu.

Każdy Darczyńca może odliczyć przekazaną darowiznę w rocznym zeznaniu podatkowym - wystarczy zachować dowód jej przekazania. (potwierdzenie)

Biuro.muszkieterowieszpiku@gmail.com
 facebook.com/muszkieterowieszpiku  

Dziękujemy za Wasze wsparcie. Wasi Muszkieterowie!

3 Stałych Pomagaczy
Remi Remik
20 zł miesięcznie